• "Nie ma dzieci są ludzie"
  Janusz Korczak
 • Poznajemy hiszpański i angielski
 • "zaufaj dziecku i szanuj je"
  Maria Montessori
 • "Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy"
  Janusz Korczak
 • "musimy dostrzec cuda ukryte w dziecku
  i pomóc mu je rozwijać" Maria Montessori
 • "Mów dziecku że jest dobre, że może, że potrafi "
  Janusz Korczak

Przedszkole językowe Raz Dwa Trzy – My – Języki obce

Wychowankowie naszego przedszkola prywatnego biorą udział w zajęciach z języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Podczas zajęć dzieci mają okazję poznać piosenki, wierszyki, wyliczanki oraz różne „łamańce językowe”, które pomagają w przyswojeniu języka obcego.

Uczymy się języków obcych

W naszym przedszkolu nauka języków obcych odbywa się poprzez zabawę. Uczymy języka angielskiego, którego znajomość jest niemal obowiązkowa w dzisiejszych czasach, oraz cieszącego się aktualnie bardzo dużą popularnością języka hiszpańskiego.

Zajęcia odbywają się pięć razy w tygodniu, naprzemiennie – trzy razy w tygodniu prowadzimy zajęcia z angielskiego, a dwa razy – z hiszpańskiego.

W celu zapewnienia jak najbardziej komfortowych warunków do nauki zajęcia odbywają się w małych grupach (do ośmiu osób). Wszystkie dzieci uczą się obu języków.
flagi pańśtw dzieci z flagami

UCZYMY SIĘ JĘZYKÓW OBCYCH
Bawiąc się, dzieci rozpoczynają kurs wprowadzający naukę języka obcego. Wybraliśmy język angielski i hiszpański, ponieważ znajomość pierwszego jest dziś niemal obowiązkowa, a zainteresowanie drugim znacząco wzrosło. Codziennie odbywają się zajęcia językowe, naprzemiennie, trzy razy w tygodniu angielski, dwa razy w tygodniu język hiszpański. Zajęcia odbywają się w małych grupach, nie większych niż ośmioro dzieci. Wszystkie dzieci uczą się obu języków.