• "musimy dostrzec cuda ukryte w dziecku
  i pomóc mu je rozwijać" Maria Montessori
 • "Mów dziecku że jest dobre, że może, że potrafi "
  Janusz Korczak
 • "Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy"
  Janusz Korczak
 • Poznajemy hiszpański i angielski
 • "Nie ma dzieci są ludzie"
  Janusz Korczak
 • "zaufaj dziecku i szanuj je"
  Maria Montessori

Przedszkola prywatne Raz Dwa Trzy – My – Co u nas?

Zachęcamy do odwiedzania naszej zakładki, w której będziemy informować o wszelkich wydarzeniach, które odbywają się w naszym prywatnym przedszkolu w Warszawie.

We wrześniu grupa teatralna "Echo" zawitała w naszym przedszkolu z przedstawieniem " Przygody niebieskiego smoka" . Dzieciprzeniosły się do niezwykłej krainy gdzie żyły smoki.... nie tylko te zielone.... emocji było co niemiara... śmiech do łez i troska czy Smok odnajdzie rodzinę???

15.09.2015 w grupie " Zerówczaków" panowała odświętna atmosfera. Tego dnia odbyło się Pasowanie na " Zerówczaka"... dzień pełen emocji..... zobaczcie sami!

Nasze byłe przedszkolaki pamiętają o nas... 10.06.2015 Zosia, i jej klasa ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 26 im. Profesora Jigoro Kano Społecznego Towarzystwa Oświatowego przygotowała nam przepiękne przedstawienie o" Smoku wawelskim" ...następnie grupa taneczna "przedstawiła

15.06.2015 wybraliśmy się do ZOO. Rano pogoda troszkę nas wystraszyła...ale deszcz przestał padać i mogliśmy spokojnie spacerować. Uwielbiamy zwierzęta, więc ich podglądanie sprawiło nam dużo radości. Starszakom zdecydowanie najbardziej spodobały się bezkręgowce.

W czerwcu Przedszkolaki tym razem udały się na Stare Miasto

Nasze " Żabki" zrobiły pięknego "Śmieciozaura".

Tym razem dzieci poznały Akordeon guzikowy i jego przodka Bandoneon..

Nasze przedszkolaki odwiedzili specjalni goście z Komendy Miejskiej Policji. Dzieci poznały bliżej zawód policjanta. Pani Policjantka była dumna z naszych przedszkolaków że mają tak dużą wiedzę o tym jak być bezpiecznym, jak wezwać pomoc kiedy dzieje się krzywda..

Dla rodziców przedszkolaki przygotowały przedstawienie " Przygody niegrzecznej żabki"

Przedszkolaki poznały tajniki pracy szewca.

Byliśmy z wizytą w Łazienkach Królewskich

Nasze przedszkolaki uczestniczyły w koncercie " Klarnet w muzyce klasycznej, biesiadnej i rozrywkowej" Wszyscy bawili się doskonale.

 

Przedszkolaki bawią się w małych ogrodników, owies został wysiany...

 

19 Marca " Żabki" i " Zerówczaki" uczestniczyły w " Piżamowym Spotkaniu"... było super wspólna kolacja, zabawy przy muzyce, konkursy a potem oglądanie bajki...

  

18 Marca przedszkolaki wybrały się na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny. Udało się ! przedszkolaki wypatrzyły dużo gatunków wiosennych kwiatków... zobaczcie sami:)

 

" Zerówczaki" bardzo lubią bawić sie teatr, ale tym razem na swoje przedstawienie zaprosiły również kolegów i koleżanki z młodszych grup.

Dzieci inscenizowały wiersz J. Tuwima pt. "Rzepka"

05 Marca nasze przedszkolaki obejrzały, i jak widać nie tylko... teatrzyk pt. " O tym, jak Lech upiekł swój pierwszy chleb"

 

Przygotowywaliśmy bale i wspaniale się bawiliśmy.

 

Obchodziliśmy Swięta Bożonarodzeniowe wspólnie i radośnie. Zrobiliśmy: piękne dekoracje,  prezenty i wspaniałe przedstawienia.

 

 

Sportowe zmagania.

 

Każdego roku obchodzimy Dzień Pluszowego Misia.

Poznawaliśmy instrumenty i muzykowaliśmy.

 

Samodzielnie kupowaliśmy do przedszkolu wspaniałe warzywa.

 

Pobiliśmy rekord GUINNESSA!

Spotkanie z Panią Stomatolog
W tym tygodniu odwiedziła nas Pani Doktor z kliniki Stomatologicznej Rodentis, która poprowadziła u nas wspaniałe zajęcia dotyczące profilaktyki i dbania o nasze ząbki. Uczyliśmy się jak prawidłowo je myć i należy o nie dbać 🙂
pani stomatolog

Pasowanie na Zerówczaka

 

"Skarby jesieni"
W poniedziałek postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i wybraliśmy się na Pola Mokotowskie. Tam szukaliśmy oznak zbliżającej się jesieni: zbieraliśmy kasztany i żołędzie i obserwowaliśmy oznaki zbliżającej się jesieni. A oto fotorelacja z naszej wyprawy

: