• "musimy dostrzec cuda ukryte w dziecku
    i pomóc mu je rozwijać" Maria Montessori
  • "zaufaj dziecku i szanuj je"
    Maria Montessori
  • "Nie ma dzieci są ludzie"
  • "Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy"
  • Poznajemy hiszpański i angielski
  • "Mów dziecku że jest dobre, że może, że potrafi "

Na jakiej zasadzie działa klubik dla malucha?

Kiedy nasz mały aniołek jest na tyle duży, aby mógł uczestniczyć w zajęciach ogólnorozwojowych, szukamy najlepszych miejsc, które spełniają nasze oczekiwania. Oprócz dogodnej lokalizacji, sprawdzamy także szereg dostępnych możliwości oraz ofert zajęć, z których nasz maluch może skorzystać. Najchętniej decydujemy się na niepubliczne przedszkola. To właśnie takie placówki kładą ogromny nacisk na rozwój i edukacje naszych dzieci. W prywatnych przedszkolach znajduje się nie tylko profesjonalna i dobrze przeszkolona kadra pedagogiczna, ale także świetnie i nowocześnie wyposażone sale zabaw. Każda sala posiada kreatywne zabawki, dzięki którym wyobraźnia i kreatywność naszych dzieci będzie na wysokim poziomie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na propozycje i rodzaje zajęć w ciągu dnia. W prywatnych placówkach nasze dzieci spędzą czas na bajko zabawach, nauce języków obcych poprzez zabawę, a także na wspólnych wycieczkach , spacerach czy zajęciach teatralnych i sportowych. To właśnie dzięki interesującym zajęciom, nasz mały brzdąc rozwija zdolność samodzielnego myślenia. Dodatkowo w przedszkolu zwraca się szczególną uwagę na rozwój mowy. Dzięki czytaniu bajek, historyjek wychowawczynie dbają o rozwój intelektualny i emocjonalny każdego dziecka. Klubiki dla maluchów to nie tylko świetnie spędzony czas, ale także poznanie wielu nowych ciekawych rzeczy. Wyliczanki, bajko terapia, nauka poprzez zabawę, z całą pewnością zachęci młodych ludzi do poznania świata.

Raz, dwa, trzy, my

Decydując się na klubik dla naszego malucha, szukamy miejsca w którym nasze maluchy się rozwiną i będą mogły poznawać świat w ciekawy sposób. Wykwalifikowana kadra pedagogów, którzy posiadają ogromne doświadczenie , sprawi, ze nasze maluchy będą zachwycone nowym miejscem. Rozważnie przygotowany plan zajęć pozwoli na kreatywną zabawę oraz miło spędzony czas. W przedszkolu także nasze dzieci otrzymają pyszne i zdrowe posiłki. Jest to niezwykle ważne, aby posiłki przygotowane były przez profesjonalny catering. Decydując się na dana placówkę weźmy także pod uwagę opinie i zadowolenie rodziców i wychowanków.