• "zaufaj dziecku i szanuj je"
  Maria Montessori
 • "Nie ma dzieci są ludzie"
  Janusz Korczak
 • "Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy"
  Janusz Korczak
 • Poznajemy hiszpański i angielski
 • "Mów dziecku że jest dobre, że może, że potrafi "
  Janusz Korczak
 • "musimy dostrzec cuda ukryte w dziecku
  i pomóc mu je rozwijać" Maria Montessori

Nasze konkursy

Wszystkie przedszkolaki serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas konkursach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu naszego prywatnego przedszkola na portalu Facebook, gdzie znajdą Państwo informacje o najnowszych konkursach.

Zapraszamy do konkursu i wspólnej zabawy  " KOLOROWE SNY"

praca artystyczna dziecka

Narysujcie, namalujcie swoje sny:

 • prace prosimy o sfotografowanie i zamieszczenie na stronie Konkurs przedszkola " Raz Dwa Trzy - My "
 • można też wysłać mailem na adres info@razdwatrzymy.pl
 • Wygrywa praca która zdobędzie największą ilość “lajków “.
 • Konkurs trwa do 10 grudnia 2015. Wyniki konkursu ogłaszamy na stronie FB, jeżeli dostaniemy namiary do uczestnika, to powiadomimy o wygranej !!!!!!

kameleon

Nagrodą za wygraną w konkursie są eko pościele firmy Monamoon”.

mona

Autorskie wzory łączymy z doskonałymi materiałami , takimi jak algi oraz bambus, ekologicznymi przędzami i certyfikowanymi farbami.

Wyniki konkursu "Wakacyjne Kompozycje".

Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola “ RAZ DWA TRZY - MY”, szkoły “CHOCIMSKA “, ich przyjaciół i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjne Kompozycje.

wycinanka

Zachęcamy dzieci do wykonywania prac techniką dowolną: malowane rysowane, wyklejane, układane z kamyków lub rysowane patykiem na piasku używając figur takich jak koła, trójkąty, kwadraty, prostokąty stworzyć kompozycje. Prosimy rodziców lub inne osoby bardziej doświadczone o pomoc w sfotografowaniu dzieła, podpisania jego tytułu, podanie imienia autora, wiek oraz kontakt w razie wygrania nagrody głównej.

Wszystkie prace prosimy o przesyłanie na stronę FB:

https://www.facebook.com/KonkursWakacyjneInspiracje

lub wysłanie mailem na adres : info@razdwatrzymy.pl

Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola “ RAZ DWA TRZY - MY”, szkoły “CHOCIMSKA “, ich przyjaciół i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjne Kompozycje.

 do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody

nagroda

Prace będą publikowane na stroniehttps://www.facebook.com/KonkursWakacyjneInspiracje , i zachęcamy Państwa do głosowania na najciekawsze prace, a praca która zdobędzie najwięcej głosów wygra nagrodę główną ufundowaną przez przedszkole “Raz Dwa Trzy - My”: paczkę z magnesami Esy Magnesy , wraz z matą magnetyczną lub dla gotowych na zmianę, grupa projektowa Lepsze Wnętrza, wykona projekt aranżacji przestrzeni mieszkalnej, aby stworzyć część do aktywności dziecka, właśnie przy użyciu ściany magnetycznej. dzieci uwielbiają się chwalić swoimi osiągnięciami i możliwość współtworzenia wyglądu mieszkania to dla nich duża gratka. Więcej o wykorzystaniu ścian magnetycznych i sposobach wykorzystania nagrody głównej znajdziecie Państwo na stronie www.lepszewnetrza.pl .

wycinanka na ścianie

Prace prosimy nadsyłać od czerwca do końca lipca - zapraszajcie przyjaciół do wspólnej zabawy, niech ten konkurs wyjdzie poza przedszkolne grupy.

Dzieci będą konkurować w kategoriach do 6 lat i od 6 w górę, jeżeli pomysły na kompozycje mają także starsi nasi przyjaciele.

DO UDZIAŁU ZAPRASZAJĄ PRZEDSZKOLE “RAZ, DWA, TRZY - MY “ I “LEPSZE WNĘTRZA“

WWW.test.razdwatrzymy.edu.pl

WWW.LEPSZEWNETRZA.PL