• "Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy"
  Janusz Korczak
 • "Nie ma dzieci są ludzie"
  Janusz Korczak
 • Poznajemy hiszpański i angielski
 • "zaufaj dziecku i szanuj je"
  Maria Montessori
 • "Mów dziecku że jest dobre, że może, że potrafi "
  Janusz Korczak
 • "musimy dostrzec cuda ukryte w dziecku
  i pomóc mu je rozwijać" Maria Montessori

Nasze konkursy

Wszystkie przedszkolaki serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nas konkursach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz profilu naszego prywatnego przedszkola na portalu Facebook, gdzie znajdą Państwo informacje o najnowszych konkursach.

Zapraszamy do konkursu i wspólnej zabawy  " KOLOROWE SNY"

IMG_3013

Narysujcie, namalujcie swoje sny:

 • prace prosimy o sfotografowanie i zamieszczenie na stronie Konkurs przedszkola " Raz Dwa Trzy - My "
 • można też wysłać mailem na adres info@razdwatrzymy.pl
 • Wygrywa praca która zdobędzie największą ilość “lajków “.
 • Konkurs trwa do 10 grudnia 2015. Wyniki konkursu ogłaszamy na stronie FB, jeżeli dostaniemy namiary do uczestnika, to powiadomimy o wygranej !!!!!!

KOLOROWE SNY.001

Nagrodą za wygraną w konkursie są eko pościele firmy Monamoon”.

11942222_1699064670324460_6823542365511677958_o

Autorskie wzory łączymy z doskonałymi materiałami , takimi jak algi oraz bambus, ekologicznymi przędzami i certyfikowanymi farbami.

Wyniki konkursu "Wakacyjne Kompozycje".

Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola “ RAZ DWA TRZY - MY”, szkoły “CHOCIMSKA “, ich przyjaciół i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjne Kompozycje.

1a201da741b5aa84791b68f9f3fd6ed4

Zachęcamy dzieci do wykonywania prac techniką dowolną: malowane rysowane, wyklejane, układane z kamyków lub rysowane patykiem na piasku używając figur takich jak koła, trójkąty, kwadraty, prostokąty stworzyć kompozycje. Prosimy rodziców lub inne osoby bardziej doświadczone o pomoc w sfotografowaniu dzieła, podpisania jego tytułu, podanie imienia autora, wiek oraz kontakt w razie wygrania nagrody głównej.

Wszystkie prace prosimy o przesyłanie na stronę FB:

https://www.facebook.com/KonkursWakacyjneInspiracje

lub wysłanie mailem na adres : info@razdwatrzymy.pl

Zapraszamy wszystkie dzieci z przedszkola “ RAZ DWA TRZY - MY”, szkoły “CHOCIMSKA “, ich przyjaciół i wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie Wakacyjne Kompozycje.

 do wygrania bardzo atrakcyjne nagrody

105_NAGRODA

Prace będą publikowane na stroniehttps://www.facebook.com/KonkursWakacyjneInspiracje , i zachęcamy Państwa do głosowania na najciekawsze prace, a praca która zdobędzie najwięcej głosów wygra nagrodę główną ufundowaną przez przedszkole “Raz Dwa Trzy - My”: paczkę z magnesami Esy Magnesy , wraz z matą magnetyczną lub dla gotowych na zmianę, grupa projektowa Lepsze Wnętrza, wykona projekt aranżacji przestrzeni mieszkalnej, aby stworzyć część do aktywności dziecka, właśnie przy użyciu ściany magnetycznej. dzieci uwielbiają się chwalić swoimi osiągnięciami i możliwość współtworzenia wyglądu mieszkania to dla nich duża gratka. Więcej o wykorzystaniu ścian magnetycznych i sposobach wykorzystania nagrody głównej znajdziecie Państwo na stronie www.lepszewnetrza.pl .

11221297_945186075543701_1419946674343065120_n

Prace prosimy nadsyłać od czerwca do końca lipca - zapraszajcie przyjaciół do wspólnej zabawy, niech ten konkurs wyjdzie poza przedszkolne grupy.

Dzieci będą konkurować w kategoriach do 6 lat i od 6 w górę, jeżeli pomysły na kompozycje mają także starsi nasi przyjaciele.

DO UDZIAŁU ZAPRASZAJĄ PRZEDSZKOLE “RAZ, DWA, TRZY - MY “ I “LEPSZE WNĘTRZA“

WWW.test.razdwatrzymy.edu.pl

WWW.LEPSZEWNETRZA.PL